IMC Ajans Kurumsal

Ticaret Ünvanı:

ZK CAST AJANS MEN. ORG. PROD. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Ticaret Sicil No:

45845-5

Şirket Müdürü

Zekerya KUREL

Imc Ajans Organizasyon Yapısı :

  • Ajans Başkanı :

    Zekerya Kurel

  • Cast Director (Reklam) :

    Çağla DURA

  • Cast Director (Dizi-Sinema-Katalog) :

    Bahar ANKUT

HAKKIMIZDA


IMC Ajans markası tecrübeli, yaratıcı ve amatör ruha sahip uzman bir kadro ile ilk günkü heyecanından bir şey kaybetmeden; hızlı ve hatasız, aynı zamanda yaratıcı hizmet, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sunduğu hizmeti doğru fiyatlama anlayışından taviz vermeden sektöründeki öncülüğüne devam etmektedir.


Tamamen kurumsal yapılanma ile hizmet veren IMC Ajans; ekip ruhunu benimseyerek, şahıslarla özdeşleşmeden, kendi markasını yaratmış ve bu sektörde bir ilke imza atmıştır.

Türkiye'nin en seçkin reklam, prodüksiyon ve tekstil şirketlerine hizmet veren IMC AJANS;; reklam filmleri, diziler, tv programları ve tanıtım filmleri gibi prodüksiyonlara manken, fotomodel, oyuncu, çocuk oyuncu, çocuk manken, cast, prova mankeni, expozisyon mankeni vb. gibi yetenekler temin etmektedir. Defile, expozisyon, açılış vb. gibi medyada geniş yer bulan organizasyonlara da imza atan IMC AJANS; tanınmış birçok markanın sezon kataloglarının çekiminden baskısına kadar olan süreci profesyonelce yönetmektedir. Ayrıca dünyanın önde gelen birçok model ajansı ile kontak halinde olan IMC AJANS; direct booking models ve model management alanlarında da kendisinden söz ettirmektedir.(Prodüksiyon ve organizasyon referanslarımızı incelemek için tıklayınız.)

5 bini aşkın aktif kadrosu bulunan IMC AJANS; yönlendirdiği işlere kronik olarak gitmeyen veya verim alamadığı hiçbir model veya oyuncuyu katalogunda uzun süre tutmamakta, aktif kadrosunun görsellerini sürekli güncelleyerek müşterilerine cast ve modellerin en güncel video ve resimlerini sunmaktadır.

IMC AJANS; kadrosunu oluştururken tüm Türkiye'den gelen binlerce başvuruyu titizlikle inceleyerek; iş disiplini yüksek, profesyonel veya profesyonel olma yolunda ilerleyen, bu sektörde kariyer yapmak isteyen kişileri ayrıştırmakta, bu da IMC AJANS; kadrosunun kalitesini artırmaktadır. (Genel başvuru koşullarımızı incelemek için tıklayınız.)

İletişim :

IMC AJANS
Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. Yegane Apt. No:7 Kat:3 Daire:5 Zincirlikuyu / Şişli / İSTANBUL
Telefon : 0212 216 16 36 Pbx Faks : 0212 216 16 37