IMC Ajans Kurumsal

Ticaret Ünvanı:

IMC Ajans Reklam Cast Prodüksiyon Tasarım ve Organizasyon Tic. Ltd. Şti.

Ticaret Sicil No:

525328

Şirket Müdürü

Cihan KAZLI

Imc Ajans Organizasyon Yapısı :

 • Ajans Başkanı :

  Cihan KAZLI

 • Cast Director (Reklam) :

    Sevinç GAZİLER

 • Cast Assistant (Reklam) :

   Sultan AYDEMİR

 • Cast Director (Dizi-Sinema-Katalog) :

  Şeyma GÜL

 • İnsan Kaynakları Sorumlusu :

  Sultan AYDEMİR


 • Yazılım & Tasarım :

  KAZLI BİLGİ TEKNOLOJİLERİ LTD.  


HAKKIMIZDA

IMC Ajans 2000 yılında Cihan KAZLI tarafından kurulmuştur. Tecrübeli, yaratıcı ve amatör ruha sahip uzman kadrosuyla kurulan IMC AJANS; 16. yılında başlangıçta ilke edindiği hızlı ve hatasız, aynı zamanda yaratıcı hizmet, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sunduğu hizmeti doğru fiyatlama anlayışından taviz vermeden sektöründeki öncülüğüne devam etmektedir.

Tamamen kurumsal yapılanma ile hizmet veren IMC AJANS; ekip ruhunu benimseyerek, şahıslarla özdeşleşmeden, kendi markasını yaratmış ve bu sektörde bir ilke imza atmıştır.

Türkiye'nin en seçkin reklam, prodüksiyon ve tekstil şirketlerine hizmet veren IMC AJANS; reklam filmleri, diziler, tv programları ve tanıtım filmleri gibi prodüksiyonlara manken, fotomodel, oyuncu, çocuk oyuncu, çocuk manken, cast, prova mankeni, expozisyon mankeni vb. gibi yetenekler temin etmektedir. Defile, expozisyon, açılış vb. gibi medyada geniş yer bulan organizasyonlara da imza atan IMC AJANS tanınmış birçok markanın sezon kataloglarının çekiminden baskısına kadar olan süreci profesyonelce yönetmektedir. Ayrıca dünyanın önde gelen birçok model ajansı ile kontak halinde olan IMC AJANS direct booking models ve model management alanlarında da kendisinden söz ettirmektedir.(Prodüksiyon ve organizasyon referanslarımızı incelemek için tıklayınız.)

10 bini aşkın aktif kadrosu bulunan IMC AJANS yönlendirdiği işlere kronik olarak gitmeyen veya verim alamadığı hiçbir model veya oyuncuyu katalogunda uzun süre tutmamakta, aktif kadrosunun görsellerini sürekli güncelleyerek müşterilerine cast ve modellerin en güncel video ve resimlerini sunmaktadır.

IMC AJANS kadrosunu oluştururken tüm Türkiye'den gelen binlerce başvuruyu titizlikle inceleyerek; iş disiplini yüksek, profesyonel veya profesyonel olma yolunda ilerleyen, bu sektörde kariyer yapmak isteyen kişileri ayrıştırmakta, bu da IMC AJANS kadrosunun kalitesini artırmaktadır. (Genel başvuru koşullarımızı incelemek için tıklayınız.)

İletişim :

IMC AJANS
Gazeteciler Sitesi Keskin Kalem Sk. No:2 (Matbuat Sk. No:1) Kalem Apt. Kat: 1 Esentepe / Şişli / İSTANBUL
(Gayrettepe Metro İstasyonu Esentepe Çıkışı - Maya Center ve Eski Şişli Belediyesi Karşısı) 
Telefon : 0212 356 07 33 Pbx Faks : 0212 356 07 73